BEZPIECZNA NAUKA W OKRESIE PANDEMII COVID-19 INFORMACJE DOTYCZĄCE NAUKI W SZKOLE JEZYKOWEJ ACTIVE STUDY

 

W JAKI SPOSÓB MOGĘ SIĘ SKONTAKTOWAC ZE SZKOŁĄ?

Dyżury w sekretariacie Szkoły poniedziałek- czwartek: 10.00-18.00 oraz piątki 12.00-18.00. Prosimy o kontakt pod numerem  telefonu: 618473394, drogą mejlową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście.


CZY PROWADZONE SĄ AKTUALNIE ZAPISY NA ZAJĘCIA JEZYKOWE?

Tak, jak najbardziej, cały czas prowadzone są zapisy. Aktualnie zapraszamy do zapisów na zajęcia zarówno stacjonarne jak i online: indywidualne, małe grupy oraz na semestr jesienno-ziomowy. Zachęcamy do zapisów oraz wypełniania testów poziomujących na stronie (testy)

 

GRUPY ZAMKNIĘTE

Przez cały rok istnieje możliwość stworzenia grupy zamkniętej - w gronie znajomych, współpracowników czy osób z rodziny. Cena kursu uzależniona jest od ilości uczestników - im większa grupa tym opłata za kurs jest mniejsza. Razem ze Słuchaczami ustalamy dni i godziny zajęć, a w niektórych przypadkach także miejsce, w jakim ma się odbywać kursGRUPY ZAMKNIĘTE CENNIK

TESTY KWALIFIKACYJNE

Powyżej poziomu od podstaw, proponujemy uzupełnienie testu kwalifikacyjnego, który pomoże nam ustalić aktualny poziom językowy Słuchacza.  TESTY

 
 ZAJĘCIA JĘZYKOWE - ZASADY BEZPIECZEŃSTWA ZAJĘĆ STACJONARNYCH
 
Aktualnie większość zajęć prowadzonych jest w trybie online, możliwe są też zajęcia stacjonarne w siedzibie Szkoły. Zajęcia odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W związku z tym w salach zachowujemy środki ostrożności. Odległość dzieląca lektora oraz Kursanta/ów wynosi minimum 1,5 metra, sale są regularnie dezynfekowane oraz wietrzone.