Kursy języka duńskiego w naszej szkole koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, uczymy swobodnego używania języka duńskiego, zarówno w zakresie mówienia jak i rozumienia.

 

 

 

 

Kursy standardowe na różnych poziomach zaawansowania

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w języku duńskim, ćwiczysz wymowę i gramatykę. Sprawdź cennik!

Kursy intensywne

Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć - pozwala to na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu, poprzez intensywny kontakt z językiem duńskim. Przygotowujemy do wyjazdów do pracy. Zobacz cennik kursów intensywnych!

Kursy specjalistyczne

Kursy specjalistyczne są okazją by poznać i udoskonalić język duński z wybranej przez siebie dziedziny. Oferujemy kursy języka  biznesowego medycznego i inne.

Zajęcia indywidualne

Active Study oferuje również lekcje indywidualne, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta (wszystkie poziomy zaawansowania i grupy wiekowe). Zobacz cennik kursów indywidualnych!

 

 

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM JĘZYKOWY - WYPEŁNIJ TEST ONLINE!

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY 

 

 

 
 
Active Study Szkoła Językowa ul. Dąbrowskiego 76/14-15  60-529 Poznań  Telefon: 61 8473394