Kursy języka francuskiego na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Kursy ogólne języka francuskiego w naszej szkole koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, uczymy swobodnego używania języka francuskiego, zarówno w zakresie mówienia jak i rozumienia języka. Przygotowujemy takze do egzaminu DELF oraz przygotowujemy specjalistyczne programy nauczania. 

 

 

Kursy standardowe na różnych poziomach zaawansowania

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w języku francuskim, ćwiczysz wymowę i gramatykę. Zobacz cennik!

Kursy przygotowujące do egzaminów

Przygotowujemy kursantów do egzaminu  DELF - Diplôme d'Etudes en Langue Français B1, B2, C1.

Kursy specjalistyczne

Kursy specjalistyczne są okazją by poznać i udoskonalić język francuski z wybranej przez siebie dziedziny. Oferujemy kursy indywidualne języka biznesowego, medycznego oraz prawniczego.

Kursy intensywne

Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć (28 godzin w czasie od tygodnia do czterech miesięcy). Pozwala on na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu, poprzez intensywny kontakt z językiem. Zobacz cennik kursów intensywnych!

Kursy 50+

Myśląc o osobach po pięćdziesiątce przygotowaliśmy specjalny kurs języka francuskiego uwzględniające ich specyfikę potrzeb. Sprawdź cennik!

Zajęcia indywidualne

Active Study oferuje również lekcje indywidualne języka francuskiego, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta (wszystkie poziomy zaawansowania i grupy wiekowe). Zobacz cennik kursów indywidualnych!

Kursy dla dzieci

Kursy języka francuskiego dla dzieci w Active Study przygotowane są z myślą o potrzebach najmłodszych słuchaczy. Dzieci uczą się języka w przyjaznej atmosferze, w oparciu o starannie wybraną gamę pomocy naukowych i podręczników.Kursy indywidualne lub w małych grupach.

 

 

 

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM JĘZYKOWY - WYPEŁNIJ TEST ONLINE!
 

 

 
FORMULARZ KONTAKTOWY

 
Active Study Szkoła Językowa ul. Dąbrowskiego 76/14-15  60-529 Poznań   Telefon: 61 8473394