Active Study oferuje kursy języka japońskiego na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Kursy w naszej szkole koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych. 

 

 

 

 

Kursy standardowe i egzaminacyjne na różnych poziomach zaawansowania

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w języku japońskim, ćwiczysz wymowę, gramatykę i pisownię. Zobacz cennik! Przygotowujemy także do Japanese Language Proficiency Test (JLPT).

Kursy intensywne

Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć (28 X 45 min). Pozwala on na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu, poprzez intensywny kontakt z językiem japońskim. Zobacz cennik kurów intensywnych! Przygotowujemy do Japanese Language Proficiency Test (JLPT) w trybie przyspieszonym. 

Zajęcia indywidualne

Active Study oferuje również lekcje indywidualne, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta (wszystkie poziomy zaawansowania i grupy wiekowe). Zobacz cennik kursów indywidualnych! Przygotowujemy do Japanese Language Proficiency Test (JLPT) w trybie indywidualnym. 

 
 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

 

ACTIVE STUDY - SZKOŁA JĘZYKOWA DĄBROWSKIEGO 76/14-15 60-529 POZNAŃ TELEFON: 618473394