Active Study oferuje kursy języka włoskiego na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Kursy ogólne języka włoskiego w naszej szkole koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, przede wszystkim uczymy swobodnego używania języka w zakresie mówienia i rozumienia języka włoskiego. 

 

 

 

Kursy standardowe na różnych poziomach zaawansowania

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w języku włoskim, ćwiczysz wymowę i gramatykę. Zobacz cennik kursów w grupach!

Kursy  indywidualne

Active Study oferuje również lekcje indywidualne, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta (wszystkie poziomy zaawansowania i grupy wiekowe). Kursy te dostosowane są tematyką do celów Słuchacza (nauka j.ogólnego, wyjazd do pracy, przygotowanie do egzaminu). Zobacz cennik kursów indywidualnych!

Kursy intensywne

Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć  w określonym przez Ciebie czasie. Pozwala on na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu, poprzez intensywny kontakt z językiem. Sprawdź cennik kursów intensywnych! 

 
SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM JĘZYKOWY - WYPEŁNIJ TEST ONLINE!
 
FORMULARZ KONTAKTOWY

 

 

Active Study Szkoła Językowa ul. Dąbrowskiego 76/14-15  60-529 Poznań Telefon: 61 8473394