Kursy online skierowane są do osób pragnących uczyć się języka obcego w trybie indywidualnym lub w grupie w trybie zdalnym. Użycie najnowszych technologii pozwala studentom na aktywne uczestniczenie w zajęciach, daje doskonałą możliwość rozwijania przede wszystkim umiejętności komunikacyjnych (zarówno w zakresie języka ogólnego jak i specjalistycznego). W trakcie zajęć Kursanci mogą rozmawiać z Lektorem/ką oraz innymi uczestnikami kursu, pracować w małych grupach i w parach, korzystac z tablicy oraz chatu.

Zajęcia w grupach oraz indywidualne odbywają się za pomocą specjalnej platformy Langlion Active Study, dedykowanej nauczaniu języków obcych i tworzącej idealne środowisko do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Platforma działa przez przeglądarkę - po otrzymaniu loginu i hasła wystarczy zalogować się pod adresem www (szkoła językowa Active Study - panel logowania) i można rozpocząc naukę - nie ma potrzeby instalowania żadnego programu. Po zalogowaniu do platformy znajdziemy się w specjalnie przygotowanym Panelu Kursanta, gdzie dostępne są materiały oraz informacje na temat terminów zajęć czy płatności. Aby dołaczyć do zajęć zdalnych, należy na stronie głownej w sekcji 'Kolejne zajęcia' kliknąc przycisk 'Dołącz' i otworzy się okno z wyświetlające nasze zajęcia 'live'. Dostępna jest takze aplikacja umożliwiająca uczestnictwo w zajęciach za pomocą telefonu czy tabletu ( aplikację mozna zainstalowac za pomcą AppStore oraz GooglePlay). Pełne instrukcje oraz pomoc znajdziesz tutaj. W razie pytań, w godzinach pracy sekretariatu, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego - postaramy się wyjaśnić każda wątpliwość. 

W naszej ofercie kursów online znajdziesz zarówno zajęcia języka ogólnego w atrakcyjnych cenach jak i kursy specjalistyczne dedykowane konkretnym branżom czy zagadnieniom. Potrafimy pomóc w podniesieniu kompetencji językowych w wielu dziedzinach, tworzymy także kursy o programie 'na życzenie' biorącym pod uwagę specyficzne potrzeby Kursantów. Tworzymy zgrany zespół Lektorek i Lektorów zapraszając Państwa na naukę aż 12 języków (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, duński, szwedzki, norweski, polski, rosyjski, chiński, japoński)! Poniżej znajdziesz nasz cennik - bogatą ofertę wariantów cenowych i czasowych kursów.  Zapraszamy do kontaktu! 

Masz już login i hasło? Zaloguj się tutaj: (szkoła językowa Active Study - panel logowania)

 

 

Cennik zajęć online indywidualnych i w małych grupach

Cennik zajęc w grupach 

 

 

 KURSY NIESTANDARDOWE SPECJALISTYCZNE:

Potrafimy stworzyć program nauczania "szyty na miarę", idealnie dostosowany nawet do nietypowych potrzeb klienta lub specyfiki danej firmy. Zachęcamy do kontaktu, przygotujemy specjalną ofertę programową i cenową dla wytypowanego przez Ciebie kursu.