Kursy języka niderlandzkiego w naszej szkole koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, uczymy swobodnego używania języka zarówno w zakresie mówienia jak i rozumienia języka mówionego. 

 

 

 

 

Kursy standardowe na różnych poziomach zaawansowania

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w języku niderlandzkim, ćwiczysz wymowę i gramatykę. Zobacz cennik! Przygotowujemy do Certificaat Nederlands als Vreemde Taal (poziom A2, B1, B2, C1).

Kursy intensywne

Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć (28 x 45 min.). Pozwala on na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu, poprzez intensywny kontakt z językiem. Zobacz cennik kursów intensywnych! Przygotowujemy do Certificaat Nederlands als Vreemde Taal.

Zajęcia indywidualne

Active Study oferuje również lekcje indywidualne, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta (wszystkie poziomy zaawansowania i grupy wiekowe). Zobacz cennik kursów indywidualnych! Przygotowujemy do Certificaat Nederlands als Vreemde Taal.

 

 

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM JĘZYKOWY - WYPEŁNIJ TEST ONLINE!

 

 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

 

 

 

 

 
 

ACTIVE STUDY - SZKOŁA JĘZYKOWA DĄBROWSKIEGO 76/14-15 60-529 POZNAŃ TEL: 618473394