Active Study oferuje kursy języka niemieckiego na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Kursy w naszej szkole koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, przede wszystkim uczymy swobodnego używania języka w zakresie mówienia i rozumienia mowy. 

 

 

Kursy ogólne języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w języku niemieckim, ćwiczysz też wymowę i gramatykę.  Zobacz cennik!

Kursy przygotowujące do egzaminów z języka niemieckiego Goethe-Institut

Kursy przygotowujacy do Goethe-Zertifikat (A2-C1), Deutsch für den Beruf w trybie indywidualnym lub w małych grupach. 

Zajęcia indywidualne języka niemieckiego
Active Study oferuje również lekcje indywidualne, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta (wszystkie poziomy zaawansowania i grupy wiekowe). Zobacz cennik kursów indywidualnych!
Kursy specjalistyczne

Kursy specjalistyczne są okazją by poznać i udoskonalić język obcy z wybranej przez siebie dziedziny. Oferujemy kursy języka technicznego, biznesowego, medycznego, prawniczego, IT.  Kursy prowadzone są zazwyczaj w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach. 

Kursy intensywne

Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć (28 x 45 min. w czasie od 1 tygodnia do czterech miesięcy - wg potrzeb klienta). Pozwala on na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu, poprzez intensywny kontakt z językiem niemieckim.

Kursy dla dzieci

Kursy języka niemieckiego dla dzieci w Active Study przygotowane są z myślą o potrzebach najmłodszych słuchaczy. Dzieci uczą się języka w przyjaznej atmosferze, w oparciu o starannie wybraną gamę pomocy naukowych i podręczników. Są to zazwyczaj zajęcia indywidualne lub w małych zamknietych grupach,

 

 

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM JĘZYKOWY - WYPEŁNIJ TEST ONLINE!
 
FORMULARZ KONTAKTOWY
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kursy języka niemieckiego w Poznaniu 

ACTIVE STUDY - SZKOŁA JĘZYKOWA DĄBROWSKIEGO 76/14-15 60-529 POZNAŃ TEL: 618473394