Kursy języka norweskiego w szkole Active Study koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, uczymy swobodnego używania języka norweskiego, zarówno w zakresie mówienia jak i rozumienia języka mówionego.

 

 

 

 

Kursy standardowe na różnych poziomach zaawansowania

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w języku norweskim, ćwiczysz wymowę i gramatykę. Zobacz cennik!

Kursy przygotowujące do egzaminów Norskprøve

Od  2014 wprowadzono nowy sposób przeprowadzania Norskprove. Część pisemna zdawana jest na komputerze. Zmiany dotyczą również nazewnictwa i zdawanych poziomów. W starym systemie można było zdawać Norskprøve A1, Norskprøve A2 oraz Norskprøve  B1.Obecnie zdajemy po prostu Norskprøve i sami wybieramy, jaki zakres poziomów będziemy zdawać (A1 do B2) - przy zapisywaniu się na egzamin zaznaczamy czy chcemy zdawać na poziomie A1/A2 czy A2/B1.

Kursy specjalistyczne

Kursy specjalistyczne są okazją by poznać i udoskonalić język obcy z wybranej przez siebie dziedziny. Przygotowujemy do wyjazdów do pracy i szkolimy pod kątem konkretnych zawodów.

Kursy intensywne

Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć (28 x 45 min. w czasie od 1 tygodniai do dwóch miesięcy). Pozwala on na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu, poprzez intensywny kontakt z językiem norweskim. Zobacz cennik kursów intensywnych!. Przygotowujemy do do wyjazdów do pracy oraz egzaminu Norskprøve.

Zajęcia indywidualne

Active Study oferuje również lekcje indywidualne, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta (wszystkie poziomy zaawansowania i grupy wiekowe). Zobacz cennik kursów indywidualnych! Przygotowujemy do do wyjazdów do pracy oraz egzaminu Norskprøve także podczas zajaęć indywidualnych. 

Kursy online

Kursy online skierowane są do osób pragnących uczyć się języka obcego w trybie indywidualnym, które nie mogą regularne uczestniczyć w kursie stacjonarnym. 

 

 

 

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM JĘZYKOWY - WYPEŁNIJ TEST ONLINE!

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

 

ACTIVE STUDY - SZKOŁA JĘZYKOWA DĄBROWSKIEGO 76/14-15 60-529 POZNAŃ TEL: 618473394