Kursy w naszej szkole koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, przede wszystkim uczymy swobodnego używania języka, zarówno w zakresie mówienia jak i rozumienia języka mówionego.

 

 

 

 

Kursy standardowe na różnych poziomach zaawansowania

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w języku rosyjskim, ćwiczysz wymowę i gramatykę. Zobacz cennik!

 

Kursy przygotowujące do egzaminów  TRKI

Kurs przygotowujący do egzaminu z języka rosyjskiego - wszystkie poziomy  Zobacz cennik!

 

Kursy specjalistyczne

Kursy specjalistyczne są okazją by poznać i udoskonalić język obcy z wybranej przez siebie dziedziny. Oferujemy kursy indywidualne języka technicznego, biznesowego, medycznego, prawniczego, IT.  Szczególnie polecamy zajęcia specjalistyczne  'Język rosyjski w biznesie'.

 

Kursy intensywne

Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć (24 godziny w czasie 1 miesiąca). Pozwala on na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu, poprzez intensywny kontakt z językiem. Zobacz cennik kurów intensywnych!

 

Zajęcia indywidualne

Active Study oferuje również lekcje indywidualne, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta (wszystkie poziomy zaawansowania i grupy wiekowe). Zobacz cennik kursów indywidualnych!

 

 

 

 

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM JĘZYKOWY - WYPEŁNIJ TEST ONLINE!

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

 

 

Active Study Szkoła Językowaul. Dąbrowskiego 76/14-15  60-529 Poznań Telefon: 61 8473394