Kursy w naszej szkole koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych. Uczymy używania języka szwedzkiego w zakresie mówienia jak i rozumienia języka mówionego oraz pisanego. Przygotowujemy także do egzaminów Swedex oraz prowadzimy kursy online.

 

 

 

 

Kursy standardowe na różnych poziomach zaawansowania

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w języku szwedzkim, ćwiczysz wymowę i gramatykę. Zobacz cennik!

Kursy przygotowujące do egzaminów Swedex
Egzamin Swedex to egzamin z języka szwedzkiego, który umożliwia zdobycie międzynarodowego zaświadczenia potwierdzającego znajomość języka szwedzkiego na różnych poziomach  (A2, B1, B2). Egzamin ten organizowany przez Folkuniversitetet w Szwecji, do egzaminu zaś można podejść w 20 krajach (włączając Polskę - w Poznaniu Swedex przeprowadzany jest raz do roku, na przełomie maja i czerwca). Podczas zajęć na kursie przygotowującym do egzaminu Swedex, Słuchacze poznają typowe zadania dla egzaminów Swedex, a także rozwijają ogólne umiejętności językowe. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy, posiadający doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminu Swedex.
Kursy specjalistyczne

Kursy specjalistyczne są okazją by poznać i udoskonalić język obcy z wybranej przez siebie dziedziny. 

Kursy intensywne

Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć (28 X 45 MIN.). Pozwala on na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu, poprzez intensywny kontakt z językiem. Zobacz cennik kursów intensywnych!  

Zajęcia indywidualne

Active Study oferuje również lekcje indywidualne, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta (wszystkie poziomy zaawansowania i grupy wiekowe).

FORMULARZ KONTAKTOWY
 

 Active Study Szkoła Językowa ul. Dąbrowskiego 76/14-15  60-529 Poznań   Telefon: 61 8473394