KURSY JĘZYKOWE W GRUPACH

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w danym języku, ćwiczysz wymowę i gramatykę.

KURSY INDYWIDUALNE I W MAŁYCH GRUPACH 
Indywidualna nauka pozwala na osiągnięcie szybszych postępów, gdyż tempo oraz tematyka zajęć dostosowywane jest każdorazowo do potrzeb oraz celów Słuchacza.

KURSY EGZAMINACYJNE

Kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych koncentrują się zarówno na pogłębianiu znajomości języka, jak i na podwyższeniu umiejętności w zakresie strategii i technik egzaminacyjnych.

KURSY SPECJALISTYCZNE

Kursy języka specjalistycznego skierowane do osób pragnących pogłębić znajomość języka branżowego  w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych (kursy z zakresu prawa, medycyny, informatyki  i wiele innych). 


SZKOLENIA DLA FIRM

Naszą ofertę kierujemy do firm i instytucji, którym zapewniamy kompleksową obsługę językową (tłumaczenia, audyty językowe, rekrutacja, określenie kompetencji językowych). Organizujemy kursy ogólne lub konwersacyjne na wszystkich poziomach zaawansowania oraz specjalistyczne zajęcia językowe z wybranej dziedziny.

KURSY ONLINE
Kursy online proponowane przez Active Study bazują na specjalnej platformie szkoły Active Study do prowadzenia zajęć jezykowych. Skierowane są one do osób pragnących uczyć się języka obcego, a które nie mogą uczestniczyć w kursie językowym stacjonarnym. Użycie najnowszych technologii pozwalają studentom na aktywne uczestniczenie w zajęciach, daje możliwość rozwijania umiejętności komunikacyjnych.

KURSY INTENSYWNE 
Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć co pozwala na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu. To idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą szybko przyswoić podstawy lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego. W ramach kursów intensywnych oferujemy wszystkie kursy z naszej oferty (kursy ogólne, biznesowe, egzaminacyjne oraz specjalistyczne). Możemy także przygotować specjalny program kursu, zgodny z Twoimi zapotrzebowaniami - ważne spotkanie biznesowe, do którego chcesz się przygotować, zbliżający się egzamin, rozmowa kwalifikacyjna czy wyjazd za granicę. Kurs może odbywać się zarówno w siedzibie naszej szkoły jak i u Klienta. Kurs intensywny z założenia jest kursem indywidualnym lub grupą zamknietą dla osób zgłaszających sie razem.


KLAUZULA INFORMACYJNA RODO
Administratorem danych osobowych jest Szkoła Językowa Active Study, Dąbrowskiego 76, 60-529 Poznań,

NIP: 781-171-68-42, zwany dalej Administratorem.Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych podanych w umowie lub przekazanych w wywiadzie, w tym m.in. w celu przygotowania oferty kursu lub szkolenia oraz udzielenia dodatkowych informacji o ofercie.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom, za Pani/Pana zgodą dane osobowe będą także wykorzystywane przez Administratora w celach marketingowych.Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest umowa i/lub zgoda na przetwarzanie danych.Podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy, w przypadku niepodania danych niemożliwe jest zawarcie umowy.- żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,- wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, przenoszenia danych.wniesienia skargi do organu nadzorczego,Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od zakończenia współpracy.
 
 
ACTIVE STUDY - SZKOŁA JĘZYKOWA DĄBROWSKIEGO 76 60-529 POZNAŃ TEL: 618473394 
 
  Kursy angielskiego     Kursy niemieckiego     Kursy norweskiego   Kursy francuskiego     Kursy szwedzkiego   Kursy niderlandzkiego