Szkoła języka angielskiego Active Study prowadzi kursy języka angielskiego na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Kursy w naszej szkole koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, przede wszystkim uczymy swobodnego używania języka, zarówno w zakresie mówienia jak i rozumienia mowy. 

 

 

Kursy standardowe na różnych poziomach zaawansowania (A1, A2, B1, B2, C1)

Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w języku angielskim, ćwiczysz wymowę i gramatykę. 

Kursy przygotowujące do egzaminów

Kursy przygotowujace do ESOL Cambridge First Certificate in English (FCE)
Kursy przygotowujace do ESOL Cambridge Certificate in Advanced English (CAE)
Kursy przygotowujace do ESOL Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE)
Kursy przygotowujace do Test of English as a Foreign Language (TOEFL)
Kursy przygotowujace do International English Language Testing System (IELTS)

Kursy specjalistyczne

Kursy specjalistyczne są okazją by poznać i udoskonalić język angielski z wybranej przez siebie dziedziny. Oferujemy kursy języka technicznego, biznesowego, medycznego, prawniczego, informatycznego. Kursy prowadzone są zazwyczaj w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach. 

Kursy intensywne

Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć . Pozwala on na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu, poprzez  intensywny kontakt z językiem angielskim. Zobacz cennik kursów intensywnych!

Kursy 50 plus

Myśląc o osobach po pięćdziesiątce przygotowaliśmy specjalne kursy języka angielskiego uwzględniające ich specyfikę potrzeb oraz tempo nauki. 

Zajęcia indywidualne

Active Study oferuje również lekcje indywidualne języka angielskiego, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta. Zobacz cennik kursów indywidualnych!

Kursy dla dzieci i młodzieży

Kursy języka angielskiego dla dzieci w Active Study przygotowane są z myślą o potrzebach najmłodszych słuchaczy. Kursy prowadzone są zazwyczaj w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach. 

 

 

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM JĘZYKOWY - WYPEŁNIJ TEST ONLINE!

 

FORMULARZ KONTAKTOWY