Naszą ofertę kierujemy do firm i instytucji, którym zapewniamy kompleksową obsługę językową (tłumaczenia, audyty językowe, rekrutacja, określenie kompetencji językowych). Specjalizujemy się w języku angielskim, niemieckim i językach skandynawskich, jednakże współpracujemy także z najlepszymi lektorami i tłumaczami języka francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, niderlandzkiego, japońskiego oraz chińskiego. Organizujemy kursy ogólne lub konwersacyjne na wszystkich poziomach zaawansowania oraz specjalistyczne zajęcia językowe z wybranej dziedziny (jeśli potrzebują Państwo programu językowego dedykowanego dla Państwa firmy - prosimy o kontakt).
 
 To Państwo decydują gdzie przeprowadzane są zajęcia, z jaką częstotliwością będą się one odbywać oraz jak liczebne są grupy. Każdy rodzaj kursu może być prowadzony jako szkolenie długotrwałe (ciągłe doskonalenie umiejętności językowych) albo szkolenie krótkotrwałe (celem jest zdobycie umiejętności do wykonania zadania, kursy intensywne). Częstotliwość zajęć oraz ich intensywność jest zależna od zapotrzebowania. Zajęcia mogą odbywać się przed, w trakcie lub po godzinach pracy, w siedzibie szkoły Active Study, w siedzibie Państwa firmy, indywidualnie lub w grupach. 

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z doświadczeniem w uczeniu osób dorosłych. Prowadzimy dokumentację kursu: programy nauczania, listy obecności, wyniki testów, raporty postępów oraz anonimowe ankiety badające stopień zadowolenia.

Zajęcia mogą odbywać się:
    -  przed, w trakcie lub po godzinach pracy 
    -  w naszym Centrum, w siedzibie Państwa firmy, u Klienta
    -  indywidualnie lub grupowo (w szkole, w firmie, u kursanta) 

Ceny zaczynają się już od  78 zł /  60 min. zajęć indywidualnych języka ogólnego. Szczegółowa wycena kursu jest zależna od ilości osob, programu kursu, liczby wykupionych godzin, terminów i lokalizacji szkoleń).  Prosimy o kontakt - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, wycenimy interesujący Państwa wariant nauki, a także zorganizujemy lekcję pokazową.
 
Organizujemy takze zajęcia specjalistyczne, m.in. kursy języka biznesowego, prawniczego, medycznego

 

 

KURSY SPECJALISTYCZNE

 

 

Kursy niestandardowe specjalistyczne:

Potrafimy stworzyc program nauczania "szyty na miarę", idealnie dostosowany nawet do nietypowych potrzeb klienta lub specyfiki danej firmy. Zachęcamy do kontaktu, przygotujemy specjalną ofertę programową i cenową dla wytypowanego przez Ciebie kursu.

 
 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

ACTIVE STUDY - SZKOŁA JĘZYKOWA DĄBROWSKIEGO 76/14-15 60-529 POZNAŃ TEL: 618473394